Пoчaлoсь! Амepиканський есмінець “Джон Маккейн” увійшoв в територіальні вoди Poсії – Кремль в істериці пoгрoжyє тaрaномЕскадрений міноносець ВМС США “Джон Маккейн” (USS John S. McCain) увійшов в територіальні води Росії, чим порушив державний кордон країни.

Про це повідомляє ТАСС

За даними джерела російського оборонного відомства, американський есмінець увійшов в затоку Петра Великого, який розташований на півдні Приморського краю і має вихід до Японського моря.

Назустріч йому вийшов великий протичовновий корабель “Адмірал Виноградов”, що входить до складу Тихоокеанського флоту Росії: його екіпаж зв’язався з американським кораблем і зажадав покинути російську територію.


Також росіяни пригрозили есмінцю США здійснити таран, якщо есмінець не втече. Американці змінили курс і вийшли в Японське море подалі від російських територіальних вод. Як ми вже повідомляли раніше, американський есмінець USS Donald Cook направляється в Чорне море.

Він озброєний крилатими ракетами “Томагавк” з дальністю польоту до 2500 кілометрів. Вони також здатні нести ядерні заряди.


Ще раніше ми повідомляли , що в рамках міжнародних військових навчань Sea Breeze в Чорне море відправився ракетний есмінець USS Porter.

Друзі, Вам подобається ця стаття?

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!