«Пicля тoгo, що відбулося в нoчі, Укpaїна припине свoє існyвання як Дepжава» – Литвин (Відeo)В ефірі телеканалу NewsOne колишній глава Верховної Ради України, Володимир Литвин зробив гучну заяву на адресу нашої держави, зазначивши, що через 5 років України не стане, передає replyua.net.

При цьому Литвин підкреслив, що це станеться, якщо Володимир Зеленський не зупинить війну на Донбасі

«Якщо він (конфлікт. – Ред.) Не завершиться за п’ять років першої каденції президента, то, я думаю, тоді можна сказати, що України не буде.

Це жорстокі реалії, які не можна не помічати. Цю проблему потрібно вирішити якомога швидше. Для цього потрібно наважитися говорити з усіма тими, від кого залежить вирішення цієї проблеми.


А демонструвати те, що тут я розмовляти буду, а тут не буду, то це означає пролонгувати конфлікт », – сказав Литвин, очевидно, натякаючи на прямі переговори з ватажками терористичних« Л / ДНР ».

У той же час Литвин впевнено заявив, що нібито Україна надалі не зможе протистояти військам Росії. «Запасу виживання, запасу на те, щоб в Україні продовжувалася війна, в Україні немає. Люди також хочуть життя, вони не хочуть, щоб гинули їхні діти », – висловився одіозний політик.


Джерело

Друзі, Вам подобається ця стаття?

error: Вміст захищено !!