Петров: якщо сказане Безсмертним правда, нас чекають позачергові президентські вибориЯк інформує Replyua.net, сенсаційним виявився вчорашній ефірі на «5 каналі», де колишній представник президента в парламенті, екс-посол України в Білорусі Роман Безсмертний заявив, що зараз в мережі все обговорюють справу «вагнеровцев», розслідування по якому ось-ось має вийти, після чого може бути великий переполох на Банковій.

Насправді ж все і так очевидно. Команду відкласти спецоперацію дав особисто голова української держави Зеленський, а точну інформацію про неї передав владу Білорусії, яка і проводила, нібито затримання «вагнеровцев» у себе на території пан Єрмак.

Коментуючи інформацію, блогер, ветеран АТО Олексій Петров пише у себе в Facebook, насправді, якщо так і є, як каже Роман Безсмертний, то, по-перше, після виходу фільму-розслідування Беллінгкет, глава Офісу президента України Андрій Єрмак повинен бути відразу ж заарештований СБУ, як агент російських спецслужб.

По-друге, президент Володимир Зеленський повинен скласти булаву, печатку і клейноди у себе в кабінеті і піти з посади.


За словами Петрова, в країні повинні бути призначені позачергові президентські вибори. Ну, а самого Володимира Зеленського повинна чекати дуже цікава юридична життя. Від відповідальності перед законом України за держзраду ніхто не повинен піти.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!