«Перемовлятися Києву скоро буде ні з ким»: Вассерман жорстко відреагував на пропозицію КравчукаРаніше колишній президент України Леонід Кравчук запропонував перенести місце засідання контактної групи по Донбасу, і така ідея є справжнісіньким знущанням. За інформацією Replyua.net з посиланням на РЕН ТВ, про це у своїй колонці написав публіцист Анатолій Вассерман.

Нагадаємо, раніше Кравчук наголошував, що переговори по ситуації на Донбасі більше не будуть проходити в Мінську, оскільки Київ не довіряє владі Білорусі.

Також екс-президент виступив з пропозицією проводити такі зустрічі в Польщі, яка зберігає нейтралітет. Вассерман, коментуючи ці висловлювання, підкреслив, що Кравчук просто знущається, і якщо київська сторона вирішить перенести переговори в інше місце, вони вже ніколи не відбудуться.

«Відкритим текстом пояснюю: пропозиція знущальне. У Євросоюз в’їзд представникам «ДНР» і «ЛНР» заборонений. Перемовлятися Києву буде просто ні з ким », — заявив публіцист.


Крім того, Вассерман додав, що київська сторона спеціально розриває останні дипломатичні нитки і тим самим лише загострює і без того непросту ситуацію на Донбасі. Нагадаємо, що раніше деякі російські політологи заявили, що Україна спеціально саботує процес переговорів в Мінську, щоб вийти з домовленостей.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!