Пepш ніж пoлiзти в зашморг, хлoпчик написав лиcта. Бaтьки бажають poзповісти всьoмy світy пpo тe, щo тpaпилocьВже за два тижні Даніель Йозеф Фитцпатрик мав відсвяткувати своє чотирнадцятиріччя. 11 серпня він був знайдений свою сімнадцятирічною сестрою повішеним на ремені з власних штанів.

З тяжким серцем переживають жахливу втрату нещасні батьки хлопчика – Деніель старший та Маурін. Вони негайно вирішили, що про тяжку трагедію, яка сталася з їх дитиною мають дізнатися у всьому світі. Хлопчик став жертвою булінгу. Даніель постійно піддавався знущанням однокласників, що довело його до повного відчаю.

Перед тим як вкоротити собі віку Даніель залишив листа, в якому докладно розповів чому вирішив піти на такий відчайдушний крок. Хлопець докладно описав всі ті знущання, які йому довелося витримати з боку своїх шкільних товаришів – учнів шостого класу католицької школи:

«Ентоні завжди зривав свою злість на мені. Разом з ним наді мною знущалися Марко, Джон і Хосе. Колись я не стримався і вступив в бійку з Ентоні, після чого всі хлопці заспокоїлися, але не Джон, так як він був дуже лютий. В бійці Джон зламав мені мізинець».


Школяр перед самогубством залишив листа, в якому докладно пояснив чому саме хоче вкоротити собі віку. Денні розповів про те як шестикласники з місцевої католицької школи знущалися з нього:

Причиною булінгу з боку однокласників стала надмірна вага Денні, так хлопця назвали в школі. Також хлопці цькували його за успіхи в навчанні та відмінність від їх усіх, мовляв Денні не такий «крутий». В своєму останньому листі хлопчик написав: «Я опускаю руки. Вчителі навіть не намагаються щось зробити, щоб припинити ці знущання».


Вбитий трагедією батько записав відео і опублікував його на своїй сторінці в Фейсбуці з метою донести свої думки кожному: ні одна дитина не має переживати щось подібне.

«Зараз у всьому світі відомо через що довелося пройти моїй дитині» — зі сльозами на очах говорить чоловік. «Ні одна дитина не має переживати такі страждання, які переживав Денні». Деніель старший розповів, що вони з Маурін були занепокоєні проблемами сина в школі і спілкувалися на цю тему з керівництвом учбового закладу. Директор школи не відреагував на занепокоєня батьків серйозно. «Від директора ми почули лише «З дитиною все буде добре. Він же відвідує психолога? Денні, потрібно більше працювати над собою» — говорить батько.

Розлючений батько не міг стриматися від злості, звертаючись до батьків однокласників свого сина, через яких хлопчик вкоротив собі віку: «Ви обійматимете своїх дітей щодня до кінця життя. Я навіть не можу цього уявити.

Ці маленькі монстри лишили мене можливості обіймати мого сина. Вони лиши можливості відчувати цю щасливу мить обіймів в моєї доньки і дружини. Мій син був звичайною дитиною, ніжною і маленькою. Я бажаю чути його слова «Тату, доброго ранку» щоденно. Я хочу чути від нього «Я тебе люблю» и казати це йому у відповідь, як і раніше робив це щодня.

Зважившись на таку відверту розповідь на широкий загал, батьки загиблого хлопчика мають надію, що світ почне більш серйозно ставитись до питання боулінгу і дитячої жорстокості. Доволі часто дорослі не ставляться серйозно до шкільних знущань підлітків одне над одним, розцінюючи це як звичайні пустощі, мовляв «Почубилися хлоп’ята, та й що в цьому такого?! Невдовзі помиряться!»

Часто такі речі насправді звичайні дитячі забавки, але інколи ці розваги стають занадто жорстокими, а самі діти не розуміють якими можуть бути наслідки. Діти, які переживають знущання, розлючені і ображені на весь світ, намагаються помститися найстрашнішим методом – вкороченням собі віку, не розуміючи, що покидають цей світ назавжди.

Друзі, Вам подобається ця стаття?

error: Вміст захищено !!