Павло Нусс відповів російською: мені, як «російськомовному українцеві», ваш «захист» не потрібен. Ваша «захист» коштувала Україні більше 13 000 загиблихЕскалація російсько-української війни, російської агресії проти нашої держави і концентрація військ РФ на наших рубежах, за заявою Кремля,

«не означає, що Росія допускає війну з Україною, але Кремль готовий« захищати російськомовних українців ». Як інформує Replyua.net, про це у себе в Facebook пише політичний аналітик Павло Нусс.

Аналітик зазначає, йому як «російськомовному українцеві», хотілося б звернутися до росіян, сказавши, що їх «захист» і зовсім не потрібна. Така «захист» коштувала Україні понад 13 тисяч загиблих від рук російських бойовиків, окупації частини Луганської та Донецької областей, анексії Автономної Республіки Крим.

Така «захист» чутна щодня на східному фронті, де російські вбивають, як носіїв «російської мови», так і україномовних співгромадян, героїв, патріотів великої України. «Я, як« російськомовний »українець, мрію лише про одну захисту – захист цивілізованого світу від рабів власних ілюзій – самоліквідуватися, піти в небуття, зникнути, бути знищеними», – написав Павло Нусс.


Він зазначив, що стосується міжнародного правового аспекту «захисту» російськомовних українців, то хартія регіональних мов створена для захисту мов, які зникають. Ні угорський, ні румунська, ні, тим більше, російська до таких мов не належать – вони не зникають.

А щодо скорочення кількості освітніх установ в нашій країні – це пояснюється тим, що кількість бажаючих вчитися і викладати російською мовою в Україні з 2014 року значно скоротилася. До того ж Україна не має юридичних зобов’язань, та й бажання фінансувати за рахунок держбюджету, українських платників податків в державних освітніх установах навчання на мовах національних меншин, в тому числі, і «російськомовне населення».


«Так що, Марія Захарова, передай там своїм в РФ, що ваша« захист російськомовного населення »залишить вас і без мови, і без населення!», – резюмував Павло Нусс.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!