Палій: якщо в Кремлі дійсно вирішили, щоб Росія закінчилася разом з Путіним, то так тому і бутиЯк інформує Replyua.net, український блогер, політолог Олександр Палій пише у себе в Facebook, може хтось не дивиться новини або не вірить статистиці, яка і так занадто зменшена, то у нас зараз від коронавіруса народу по півтисячі в день мре, і після цього ще є такі, хто війни боїться.

Політолог зазначає, якщо у самих вищих чинів в Кремлі дійсно остаточно «поїхав дах», і дійсно з’явилося бажання, щоб Росія закінчилася разом з Путіним, то так тому і бути. Значить така наша доля — цьому посприяти усіма нашими силами.

Олександр Палій розповідає, ще потім ці часи ми українці будемо згадувати з теплотою. Так завжди буває, коли людина робить правильні речі. «Не знаю, як у кого, а у мене до цих пір мало не найщасливіші миті — це часи Майдану», — написав політолог.

Відзначимо, не дивлячись на стурбованість України та інших країн Заходу Росія не перестає стягувати військових і техніку до українського кордону, а російський топ-чиновники продовжують нагнітати істерію, роблячи все більш провокаційні заяви щодо України і її перспектив членства в НАТО.    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!