Омелян — Зеленському: спочатку ти готовий стати перед Путіним на коліна, а потім мямлиш щось про світ і тишинуЯк інформує Replyua.net, колишній міністр інфраструктури Володимир Омелян пише у себе в Facebook, спочатку ти готовий стати перед Путіним на коліна і заглядаєш йому в очі. Потім будуєш кістяк своєї команди з відвертих «совків» і русофілів, тому що сам такий по вихованню та світогляду.

Звинувачуєш опозицію, добровольців, українську армію в провокаціях, коли в них стріляють, і забороняєш стріляти у відповідь. Далі довіряєш переговори з ворогом і ключовими союзниками агенту російських спецслужб, який зливає всі спецоперації і важливу інформацію противнику. Далі ти дивуєшся, що ніхто не дзвонить і на дорослі розмови не запрошують.

Омелян зазначає, власна розвідка тебе попереджає: готується російське вторгнення. Ти дратуєшся, відмахується і не чуєш. Західні союзники вже котрий тиждень тобі кажуть: «Москва зробить активні дії, включаючи військові операції».

Останній тиждень попереджають вже публічно. Росія перекидає війська в західному напрямку, додаткове російська зброя і військовослужбовці входять на окуповані території. Коли мовчати вже зовсім незручно, ти видаєш незрозуміле заяву, в якому переплітається світ, перемир’я, провокації, гра м’язами.


Екс-міністр зазначає, таке враження, що нападають нема на твою країну, навіть не на улюблену тобою Італію чи Францію, а якийсь далекий незнаний острів. Захід готується до російської атаці, призводить власні війська в стан найвищої боєготовності, Росія — посилює свої угруповання на українських кордонах, а президент України мовчить, мимрить щось про світ і тиші.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!