Омелян: Москву сильно бентежить, що військовий аташе США віддає данину пам’яті Василю СЛІПАК, який загинув від кулі російського снайпераЯк інформує Replyua.net, блогер, колишній міністр інфраструктури Володимир Омелян пише у себе в Facebook,

Москву дуже сильно бентежить, що військовий аташе США віддає данину пам’яті світовому оперному співаку Василю СЛІПАК, який пішов захищати власну державу і загинув від кулі російського снайпера на території України.

Володимир Омелян зазначає, представник російського вбивці Путіна повідомляє, що Україна за півкроку до відновлення громадянської війни і саме тому Москва зосередила величезну військове угрупування на кордоні України.

Раніше схожа активність у межі України була зафіксована лише в 2014 році. Паралельно Росія нарощує російські війська в включеному Криму.


Екс-міністр підкреслює, війна за українську незалежність, яка триває вже століттями, може бути припинена тільки перемогою над Москвою. Росія готова атакувати західну цивілізацію в будь-який момент, так як для орди – демократія і свобода найбільша загроза.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!