Oлeнa Мозгова: Я ніколи не перестану дякувати вам, тим, хто обрав це чудо-юдо. І х**р, що їм світись з огляду на «справедливе» правосуддя..Думĸу автора опубліĸовано без жодних змін синтаĸсис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбуĸ уся інформація яĸа не підтвердженна офіційними довідĸами, штампами та печатĸами не може бути опубліĸована яĸ новина, а всі видання яĸі публіĸують таĸу інформацію є прибічниĸами сил зла, саме тому від сьогодні ми публіĸуємо усі матеріали з помітĸою “Думĸа автора” .

Пряма мова – Олена Мозгова

Раніше ми з іронією казали про нашу владу, що це клоунада та цирк… а зараз ми навіть і уявили не можемо, як охарактеризувати це все інакше.. я вже не дивлюсь новини, не можу фізично, тиск підіймається, я не думаю про майбутнє і не планую його, в цих умовах перспектива сумнівна..

я просто інколи трапляю на пости про якісь сиські, сосни, на відео преза, з такою дивною мімікою, що навіть той, хто раз в житті щось курив, прозріє, я бачу пости про людей, які без доказаної вини сидять понад сто днів, і хє*р, що їм світись з огляду на «справедливе» правосуддя, я читаю горе людей з Прикарпаття і Закарпаття , які залишились голі і босі … цей список безкінечний… на превеликий жаль, він безкінечний..


І так, ніколи не перестану дякувати вам, тим, хто обрав це чудо-юдо

Джерело


Друзі, Вам подобається ця стаття?

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!