Огризко: Путін вирішив одним ударом відповісти озвірілим Зеленському та БайденуЯк інформує Replyua.net, колишній глава МЗС України, дипломат Володимир Огризко в ефірі каналу Ukrlife.TV висловив думку, що після того як президент США Байден публічно назвав президента РФ Путіна вбивцею, тому, звичайно ж, потрібно якось відповісти на таку образу .

Дипломат зазначив, виникає питання: як Путін може відповісти? Політично ніяк. Росія політично перестала бути країною, з якою Захід реально спілкується. Економічно — повний нуль. Ідеологічні — немає того, що може запропонувати Росія світу, як альтернативу.

Ось і залишається тільки одне — груба військова сила і ось тут якраз Путін думає, що зараз він відповість Байдену, тільки не прямо, а через Україну, тому що тут він може зіграти так, як йому хочеться, не питаючи ні в кого і звинувачуючи Україна в усіх можливих гріхах. Ось ми і отримуємо дуже зрозумілий етап, коли Путін починає піднімати ставки.

Ну і плюс, звичайно ж, відповідь на те, що останнім часом зроблено в Україні, адже російські інформаційні телеканали закриті, на п’яту колону почався наступ, тобто, відбуваються ті речі, які Москві явно не подобаються.


За словами Огризка, тут одним ударом можна відповісти, що зарвався, Зеленському та, з іншого боку, зарвався Байдену. Ось як все насправді красиво складається.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!