Обpaзилась за Бандеру: “Коли чую цю дурну шaвку від зелених слyг, Верещук, тo думаю: ось воно приниження і перетворення дами в бабське політичне опудало”, – Фаріон

Епатажна та неполіткоректна “свободівка” накинулась на землячку-галичанку за зраду ідеалів, як вона їх розуміє, повідомляють Патріоти України з посиланням на Telegram-канал Ірини Фаріон.

Соратниця Олега Тягнибока вирішила, що депутат від “Слуги народу” Ірина Верещук недостойно висловилася про Степана Бандеру. У зв’язку з цим вирішила відстояти честь провідника ОУН і в образливій манері охарактеризувала розумові здібності і моральні засади пані Верещук.


“Коли чую цю дурну шавку від зелених слуг, що Верещук, то думаю: ось воно найбільше приниження і перетворення Дами в бабське політичне опудало. Ця примітивна панельна д*ра щось там гаркнула про Бандеру…..хіба є сенс їй, безмежно т*пій і оскотинілій, щось доводити. Хіба це хробачисько жіночого роду здатне зрозуміти ВЕЛИКІСТЬ Бандери?” – написала Ірина Фаріон.

Після цього ще більше розійшлася і перейшла на нецензурні вислови стосовно “служниці народу”. Зокрема заявила, що Верещук підтвердила правильність жорстоких методів Бандери по відношенню до ворогів України.


“З к*рвами не дискутують на теми Героїв, тому що вони просто не знають, що це і хто вони. Життя к*рвів плитке, заземлене, продажне. Поки повзають, то часом натикаєшся на них ногами. Їх царство – політична каналізація. Себто зеблазні.” – закінчила своє повідомлення Ірина Фаріон.

Друзі, Вам подобається ця стаття?


error: Вміст захищено !!