Ніцой: «Тpeба ввести на Дoнбасі іспит на знання історії та мoви, адже отримання громадянства потрібно заслужити…»

Ніцой запропонувала радикальне рішення щодо жителів Донбасу: «Потрібно перейняти досвід Німеччини». Українська письменниця і борець за національну мову Лариса Ніцой порадила, як вирішити проблему жителів Донбасу

На її думку, після деокупації Луганської та Донецької областей їх жителям доведеться «заслужити статус громадян України». Таку заяву вона зробила в 2018 році для журналістів видання Обозреватнль.


Зокрема, вона порадила «перейняти досвід Німеччини» і провести для жителів окупованих територій» іспит на знання історії, знання мови».

«Потрібно перейняти досвід тієї ж Німеччини, у них також була розділена навпіл країна, одна частина якої була радянською, і їх об’єднали. По-перше, деякий час на цій території не повинні проводитися вибори.


Люди Донбасу повинні будуть заново ставати громадянами України, для цього треба вдосконалити законодавство про отримання українського громадянства. Обов’язково треба ввести на Донбасі іспит на знання історії, знання мови. Отримання громадянства не повинно бути автоматичним, потрібно його заслужити», — впевнена Ніцой.

«Так у кожної країни. Кожна країна ставить певні бар’єри, певні щаблі, які людина повинна пройти, перш ніж отримати громадянство.


Це тільки у нас такого немає, це тільки ми якась унікальна країна, яка зовсім нічим своїм не дорожить. А інші країни дуже дорожать, і нам просто потрібно взяти те, що давно введено і працює, і не вважати це якоюсь дискримінацією»,-заявила письменниця.

Друзі, Вам подобається ця стаття?

error: Вміст захищено !!