Навіть перебуваючи поза владою, Порошенко за власною ініціативою домагається підтримки України з боку НАТО, – аналітикЯк інформує Replyua.net, політичний аналітик Павло Нусс пише у себе в Facebook, враховуючи стягування військової техніки та контингенту РФ до кордонів України, у голови Об’єднаного комітету начальників штабів США Марка Міллі відбулася бесіда з головнокомандувачем ЗСУ Русланом Хомчак.

В ході розмови Марк Міллі не забув нагадати, що Україна – ключовий партнер НАТО і грає вирішальну роль у підтриманні миру і стабільності в Європі.

Павло Нусс зазначає, навіть перебуваючи поза владою, п’ятий президент Порошенко за власною ініціативою робить ту роботу, яку повинна була б робити українська дипломатія і діючий президент України Зеленський.

Порошенко вміє вирішувати завдання, які інші вважають нереальними – так було і з безвізовим режимом, і з угодою про асоціацію.


«Запитайте, а яке відношення має Петро Порошенко до визнання НАТО ключового статусу України в Європі? А тому, що саме завдяки його наполегливій військово-дипломатичній роботі Північноатлантичний альянс надав Україні статус країни-аспіранта, що означає запрошення приєднатися до інтенсифікованого діалогу з НАТО з питань членства », – написав Павло Нусс.

Він додає, це сталося в березні 2018 року. Наполегливо і послідовно вів Порошенко пронатовську політику тоді, веде її і до цього дня, постійно контактуючи з представниками Північноатлантичного Альянсу, лобіюючи інтереси України по зміцненню стратегічного партнерства.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!