Накpaли 7 мільйонів! Шoкyюча схема чиновників – зaбирали виплaти. Одразу дeкілька регіонів

Посадовці лікувальних закладів та соціальних установ Києва, Київської та Тернопільської областей, не маючи на те підстав, оформляли інвалідності колишнім бійцям АТО. А виплати, належні за це від держави, привласнювали.

Шахрайську схему з розкрадання бюджетних грошей, призначених на соціальні виплати учасникам бойових дій, викрила Служба безпеки України. Про це мовиться у повідомленні пресслужби відомства.


У повідомленні мовиться, що накрасти, привласнюючи соцдопомогу, зловмисники встигли 7 мільйонів гривень. А якби їх не викрили зараз, то вкрали б ще 6 мільйонів.

Слідство зафіксувало 17 епізодів протягом 2018 – 2019 років, коли посадовці лікувальних закладів та соціальних установ Києва, Київської та Тернопільської областей оформляли фейкові інвалідності бійцям АТО, а державні виплати за них забирали собі.


Під час обшуків у помешканнях підозрюваних вилучили документи людей, на яких шахраї планували оформити державну допомогу, а ще й безліч банківських карток та готівки.

Про підозру в скоєнні злочинів повідомили наразі 4 людям. Мовиться про шахрайство в особливо великих розмірах, за що покарати можуть в разі визнання судом провини позбавленням волі на строк від 5 до 12 років із конфіскацією майна.


Джерело

Друзі, Вам подобається ця стаття?

error: Вміст захищено !!