«Москва в паніці»: Американські бомбардувальники знову пролетіли над УкраїноюБомбардувальники Сполучених Штатів Америки сьогодні двадцять третього вересня, в черговий раз зайшли в повітряний простір української держави.

Кілька американських В-52Н супроводжували винищувачі Су-27 і МіГ-29 Повітряних сил Збройних сил України. Більш детально про це йдеться в повідомленні на сайті Міністерства оборони нашої країни.

Крім того повідомляється, що пілоти США в інтеграції з українськими винищувачами створюють можливості колективної оборони.

Це надає США, державам Північноатлантичного Альянсу і ключовим партнерам НАТО стратегічні, а також операційні можливості для стримування Росії, як держави-агресора. У повідомленні говориться також: «Американські партнери України в черговий раз демонструють всебічну підтримку нашої держави на міжнародній арені в сфері безпеки».


Нагадаємо, часте появі в небі над Україною військових літаків США, а також біля кордонів з Російською Федерацією розвідувальних літаків Великобританії, викликає у Росії реальну паніку.

Також в Кремлі нервують через появу військових кораблів НАТО в водах Чорного моря.


Друзі, Вам подобається ця стаття?

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!