Мирослав Гай: ця влада може навіть не встигнути проголосувати за військовий стан або мобілізаціюЯк інформує Replyua.net, блогер, ветеран АТО Мирослав Гай пише у себе в Facebook, він тільки що повернувся з Донбасу і зіткнувся тут на мирній території України з масовою істерією, мовляв Росія нападає, США і НАТО мобілізували свої сили в Європі.

«Слуги народу» вже пишуть, що потрібно «валити з цієї країни». І при цьому, на хвилиночку, у нас 7 років йде війна. Ветерани, волонтери, експерти за ці роки постійно говорили, що РФ готується до війни, що вона йде і буде тільки наростати. Саме тому просувався закон по Резерву і центрам Комплектації.

Чи не для того, щоб принизити і використовувати ветеранів, а для того, щоб дати країні при цій безглуздій владі шанс на самозбереження. Тому що ця влада може навіть не встигнути проголосувати за військовий стан або мобілізацію, а «ОТЗЖ» почне завалювати поправками, блокуванням трибуни і обговореннями в комітетах.

Гай підкреслює, українці просто не встигнуть мобілізувати навіть резерв, не кажучи вже про нових людей, яким потрібно буде мінімум два місяці навчання. На жаль, є саботаж. Скорочується термінова служба. Це роблять вороги України під популістськими гаслами про контрактну армію — відверта агентура Кремля. У той час, як інші країни або повертаються до строкової служби, або її нарощують. Резервісти і добровольці не врятують Україну.


Тільки всеукраїнська підготовка до оборони, як національна програма. Тільки знищення всієї проросійської агентури по всій країні. Тільки підготовка до всеукраїнської мобілізації, а у нас навіть закону про ТРО немає. І Генштаб, і командування радісно звітують про скорочення строкової служби.

«Нагадати про діяльність міністрів оборони Януковича — Єжеля, Саламатіна і Лебедєва? Про знищення бойових частин під виглядом реорганізації? Про знищення ударної авіації? Про підготовку до анексії Криму? Всі ці міністри зараз в РФ », — написав ветеран АТО. Він підкреслює, Україна в біді.


Вона тримається на патріотів на всіх рівнях: громадянське суспільство, волонтери, ветерани, політики, проукраїнські чиновники, адекватні офіцери спецслужб, вчені, бізнесмени, дипломати, педагоги тощо. Є навіть проукраїнські олігархи. Більш того, є навіть проукраїнські представники кримінального світу. Тобто, є люди у всіх шарах суспільства, які готові боротися за Україну з патріотичних причин.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!