“Ми повинні бити в дзвони”: Ігор Смешко звернувся із важливою заявою. Це наш шансКолишній голова Служби безпеки України Ігор Смешко заявив про важливість Будапештського меморандуму в питанні відновлення територіальної цілісності України.

Ексначальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки України, генерал-полковник Ігор Смешко про важливість Будапештського меморандуму в питанні відновлення територіальної цілісності УкраїниКраїни світу, передусім Іран і Північна Корея,

не повірять ядерним державам, що підписання договорів, аналогічних Будапештському меморандуму, гарантують їхній захист та безпеку, адже є приклад України, яку полишили беззахисною перед агресією Росії.

Про це Ігор Смешко заявив на своїй сторінці в соціальних мережах.


“Ми повинні бити в дзвони, поки не буде виконаний Будапештський меморандум, на його основі можна розв’язувати питання відновлення територіальної цілісності нашої держави” – заявив Смешко.

Ігор Смешко нагадав, що в 1994 році Росія разом з США та іншими ядерними державами виступили гарантами підписання Україною Будапештського меморандуму.


джерело

Друзі, Вам подобається ця стаття?

error: Вміст захищено !!