«Ми не дозволимо»: в Кремлі жорстко відповіли Байдену на його слова про ПутінаКремль заявив, що РФ не збирається дозволяти Сполученим Штатам розмовляти з Москвою з позиції сили.

Незважаючи на наявні розбіжності, російська влада готова до переговорів з Вашингтоном, і підтвердженням цього є реакція президента РФ Володимира Путіна на слова господаря Білого дому Джо Байдена в його адресу.

Як передає Replyua.net, про це заявив в інтерв’ю «Аргументам і фактам» заявив спікер президента Росії Дмитро Пєсков. Так, оцінюючи перспективи розриву дипломатичних відносин з США, він сказав, що російська влада не дозволять Вашингтону, або якимось іншим державам, вести переговори з Москвою з позиції сили.

“Це неможливо. Американці зараз, як мантру, повторюють, мовляв, ми з усіма будемо говорити з позиції сили. Ні Путін, ні хто інший з керівництва Росії не буде дозволяти ні американцям, ні кому б то не було ще так з нами розмовляти. Це виключено », – стверджує Пєсков.


Разом з тим, він уточнив, що реакція Путіна на слова Байдена в його адресу сигналізує про готовність Росії продовжувати переговори з США.

Російський президент запропонував Байдену публічно провести переговори, але американський глава держави відмовився. Москва і Вашингтон повинні почати дискусію, щоб домогтися компромісу.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!