Медведчук про спробу силового звільнення Донбасу: «Навіть в самому страшному сні не хотів би розглядати це. Перспектив немає »Народний депутат Верховної Ради України Віктор Медведчук (ОТЗЖ) заявив, що спроба силового захоплення Донбасу може призвести до смертельних, а також знищення інфраструктури в регіоні.

Як інформує Replyua.net, кум президента Російської Федерації Володимира Путіна Віктор Медведчук заявив в інтерв’ю телевізійному каналу «Зірка», першого квітня: «Я навіть в самому кошмарному сні не бажав би розглядати спробу захоплення Донбасу. Я вважаю, що це справжнісіньке самогубство. Якщо хтось зробить такі кроки з боку влади України, це буде повністю безперспективно ».

Відповідно до думки Медведчука, методом вирішення конфлікту є виконання Києвом угод, досягнутих в Мінську, визнаних у всьому світі. Політик також уточнив, що застосування збройних сил і захоплення «веде просто в нікуди».

Віктор Медведчук, звертаючись до двох сторін конфлікту, заявив, що необхідно рухатися в напрямку світу, а також вирішувати необхідні проблеми, зокрема і питання особливого статусу Донбасу.


Раніше першого квітня глава Міністерства закордонних справ Росії Лавров заявив, що Україну можуть зруйнувати спроби тих, хто сподівається розв’язати нову війну на території Донбасу.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!