Магера: моя порада виборцям — якщо побачите листочки з «опитуванням» від Зеленського, забирайте їх з собоюКолишній заступник голови Центрвиборчкому Андрій Магера зі своєї сторінки в соцмережі Facebook звернувся до українців радою в зв’язку з анонсованим раніше Володимиром Зеленським опитуванням на виборах 25 жовтня.

Андрій Магера радить всім виборцям, хто побачить листочки з «опитуваннями» від Зеленського, краще забирати їх з собою. Важливо пам’ятати, що тільки закон, в тому числі Виборчий кодекс, а не чиєсь бажання, визначає, що таке виборчий документ.

А Кримінальний кодекс, в свою чергу по виборчих документах або документах референдуму, також відштовхується тільки від закону. Тому можна сміливо брати цей папірець з собою. Знадобиться для розпалювання дров або для інших побутових потреб.

За словами Магери, також виборці можуть сміливо цікавитися, звідки у організаторів «опитування» їх захищені законом персональні дані. І безумовно, кожен українець, має повне право викликати поліцію. Тому що в даному випадку тут йде порушення законів.


Відзначимо, між тим сьогодні Зеленський продовжує знімати інтригу свого опитування, озвучивши сьогодні друге питання на своєму опитуванні, анонсованим пару днів назад.

Джерело


Друзі, Вам подобається ця стаття?

error: Вміст захищено !!