Лікар-інфекціоніст: карантин призведе до спалаху туберкульозу в УкраїніВ Україні не виключений сплеск хворих на туберкульоз, оскільки через карантин люди стали менше звертатися в лікарні. Як передає Replyua.net, про це в коментарі ObozTV заявив лікар-інфекціоніст Володимир Курпіта.

«У зв’язку з введенням карантину люди невчасно звертаються за медичною допомогою. Про це говорять дані, що в Україні на 30% знизилася кількість діагностованих випадків захворювання на туберкульоз. І можливо вже восени ми побачимо цих пацієнтів з більш важкими формами », – попередив він.

Крім того, Курпіта додав, що туберкульоз можна вилікувати, і Україна в 2019 році отримала найсучасніші ліки, які можна застосовувати до тих форм, які раніше вважалися невиліковними. При цьому медик перерахував симптоми туберкульозу: кашель, температура більше 37,2 градусів тримається більше трьох тижнів, людина почала сильно худнути і потіти.

Раніше імунолог Олег Назар повідомив, що життя українців можуть загрожувати спалаху безлічі інфекцій, поки країна кинула всі зусилля на боротьбу з коронавірусів. Він вважає, що зараз пандемія COVID-19 перетягнула на себе всю увагу, хоча серед населення поширюються і набагато страшніші хвороби.    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!