Кремль виставив «ДНР» рахунок за поставлений газ з 2016 по 2020 роки – ресурсКраїна-агресор Російська Федерація, як відомо, поставляє в ОРДЛО нібито безкоштовно газ. Але час від часу Москва намагається стягнути гроші за це з Києва, виставляючи владі України рахунки на оплату. Але, раптом ситуація змінилася, про що розповів телеграм-канал «Вільнодумець».

В повідомленні телеграм-каналу говориться, що Москва почала вимагати гроші за поставлених газ від представників «ДНР». Таку інформацію ресурс отримав від «депутата міськради» Донецька. У повідомленні говориться: «Росія зажадала від« ДНР »повернути борг за поставлений газ з 2016 року і по теперішній час». Як відомо, до 2016 року за комунальні послуги в «республіці» нібито платив олігарх Ринат Ахметов. Однак, так як немає ніякої офіційної інформації з приводу обох таких тверджень, то варто пошукати підтвердження у альтернативних джерел.

Як відомо, ситуація на Донбасі заходить реально в глухий кут. Незважаючи на оголошене всеосяжне перемир’я, бойовики всіляко продовжують порушувати досягнуті угоди, відкриваючи вогонь по ВСУ. Більш того, сьогодні з повідомлення Леоніда Кравчука стало відомо про те, що Росія може заблокувати рішення всіх питань по Донбасу до тих пір, поки парламент не внесе зміни в закон про місцеві вибори на Донбасі.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!