Колишній чиновник: «У Кремлі дуже шкодують про підтримку Лукашенка»Колишній заступник міністра енергетики Росії Володимир Мілов вважає, що Володимир Путін опинився в дуже складній ситуації через за білоруського колеги Олександра Лукашенка. Як передає Replyua.net, така заява пролунала від нього в ефірі YouTube-каналу ОГП-ТВ.

Він підкреслив, що президент Росії вже серйозно втомився від Лукашенка і розуміє, що зробив найбільшу помилку, коли висловив президенту Білорусі підтримку після того, як в республіці почалися масові протести. За словами Мілова, для Росії це не принесло ніяких дивідендів, а в Білорусі тільки посилилися антиросійські настрої через те, що Кремль став на сторону Лукашенко під час мітингів.

Також колишній чиновник підкреслив, що президент Білорусі продовжує користуватися добротою російського колеги і прекрасно розуміє, що Путін не допустить перевороту в Білорусі, оскільки тоді в республіці може початися зовсім інший курс, а в Кремлі цього точно не хочуть, оскільки орієнтовані на зближення з Мінськом.

Мілов додав, що коли в Білорусі зайшли розмови про те, що президентом може стати Віктор Бабарика, в Росії навіть зраділи, оскільки ця людина зрозумілий для Москви, але після всіх відбулися в Білорусі подій в Кремлі сильно шкодують про підтримку Лукашенка.    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!