«Кинули на землю»: ветерани АТО ледь не рознесли будинок сільради в ГостомеліУкраїнські захисники, ветерани АТО в Гостомелі влаштували справжнісінький штурм будівлі сільради. Причиною таких дій українських захисників стало те, що військових не пустили на закриту сесію.

Як інформує Replyua.net, відео штурму сільської ради було опубліковано телеграм-каналом PavlovskyNews.

Так, захисники України від агресії Російської Федерації на Донбасі вибили музичної колонкою скло в дверях будівлі сільської ради, де в той час проходила сесія.

Ці дії бійців АТО були спровоковані тим, що місцева влада не бажала пускати військових на закриту сесію. Серед причин було названо карантин, діючий через пандемію коронавірусної інфекції. Після того, як ветерани вибили скло, в хід пішли охоронці, що почали розпилювати сльозогінний газ.


Як відомо, учасники війни на Донбасі вимагають, щоб їм віддали обіцяну землю. Йдеться про двадцяти гектарах землі. Всі вони звинувачують керівника ОТО Прилипко Юрія.

Бійці стверджують, що саме він провернув якусь схему і привласнив собі всю цю землю, яка по праву повинна належати ветеранам АТО. Відомо також, що цей конфлікт триває вже більше року.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!