Карта РФ з українським Кримом в своєму складі в штабі Навального – відповідь усім українцям щодо сусідства росіян, – блогерЯк інформує Replyua.net, блогер Олена Кудренко розповідає у себе в Facebook, штаб Навального опублікував карту Росії з українським Кримом в своєму складі. Мало того, що він не помилково це зробив – вони там відмовилися цей факт виправляти.

Блогер зазначає, висновок з цього всього лише один – потрібно слати куди подалі російських «опозиціонерів», нікому з нас взагалі не варто дивитися в бік Росії і думати, що «вийшло в українців – вийде і в росіян».

Нам не вигідно, щоб там щось колись «вийшло». Бо чи ми їх – або вони нас. «Я в приватній розмові друзям якось сказала: я не сприймаю громадян РФ як таких, поруч з якими я буду перебувати і відчувати себе безпечно. Нижче, тому що це підсвідомо », – написала Кудренко.

Вона додає, коли в одному з відео Олексія Навального запитали про виведення російської армії з окупованих частин Грузії – він зійшов з теми, так було неодноразово. Тому що ніхто не збирається виводити збройні сили.


Тому що є якесь примарне «велич», яке розсипається без окупації сусідніх країн. Тому навіть ті, хто називає себе опозиціонерами і розповідає про палац Путіна в Геленджику просто хоча б на його місце, щоб жити в розкоші і продовжувати його політику по гнобленню сусідніх країн.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!