Кабакан: після такої заяви хочеться запитати Хомчака, а що це відбувається протягом 7 років війни? Закритий конфлікт?Як інформує Replyua.net, український блогер Семен Кабакан пише у себе в Facebook, Головнокомандувач Збройними силами України генерал-полковник Руслан Хомчак заявив, що Генштаб ЗСУ сьогодні не фіксує підготовки РФ до відкритого військового конфлікту з Україною.

Після такої заяви стає цікаво, а що це відбувається протягом 7 років війни? Закритий конфлікт або закрита війна? Це, мабуть, не РФ, а «ополченці» купили форму і танки в магазинах і пішли воювати проти України, самі собі логістику забезпечили і медикаменти, самі організували фінансову складову і утворили «державу».

Каже головнокомандувач, що якщо завтра прокинутися, то війни не буде, так кажуть їх аналітики. Тобто те, що днями загинуло чотири людини, їх не хвилює, це не війна, це так, тьху. Вони закрили очі і співають Зеленському, що все добре і хвилюватися не треба.

За словами Кабакаева, замість жорсткої відповіді та знищення ворога, розробки операцій зі знищення баз, місць дислокації, опорних пунктів, наше командування капітулює і намагається паціфіціровать суспільство. Деморалізація повна. Аж противно, що таке командування в ЗСУ.


«Ганьба таким військовим. Мабуть, їх цікавить тільки розпилювати бюджет і купувати непотрібні речі за бюджетні кошти, отримавши відкат. Я уявляю, що, коли почнеться загострення і Путін надасть наказ йти в наступ, всі ці генерали поховаються як щури, а президент буде кричати, що треба домовлятися і сходитися по середині.

Вся ця влада повинна негайно йти, тому що так розвалять все хороше, що було створено в армії за останні 6 років », – написав блогер.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!