Ірина Медушевська: з РФ тільки рів з крокодилами. Тільки так!Як інформує Replyua.net, блогер і телеведуча Ірина Медушевська пише у себе в Facebook, вона в черговий раз утвердилася в думці, що єдиний можливий варіант взаємин з Росією — це рів з крокодилами. Тільки так.

За словами блогера, в ці дні жахлива накачування з боку Росії пішла, живі вже заздрять мертвим. План не змінився — підло напасти на Україну, оббрехати її, і на восьмому році війни так підняти «бойовий дух народу страждальця, вічно оточеного ворогами», назвати жертву вбивцею і для чого?

Кримнаш? Так тим Кримом ще довго російські харкати будуть, Російська Федерація під санкціями, ніколи Крим російським не визнає світ.

Ірина Медушевська пише, визнання Криму — це одне питання, а поставки туди прісної води — інший. Уже зараз конче потрібна вода в Крим. Ядерна держава вирішила швидко вирішити проблему шляхом знищення сусіднього незалежної держави?


Ні поваги в світі, ні технологій, ні прогресу, ні перспектив — нічого, крім скрепного победобесія, брехні, лицемірства та агресії. Тому тільки рів з крокодилами і ніяк інакше. Інших взаємин з росіянами після 8 років війни немає і бути не може. Це вже очевидно всім осудним людям.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!