Ігор Кондратюк: Потап, який зняв штани перед російською публікою, став заслуженим артистом України. На хіба яскравим і неповторним представникам шоу-бізу ці нафталінові звання від держави?

Автор публікації – Iгор Кондратюк.

Потап Oleksii Potapenko, який зняв штани перед російською публікою – публікою країни-агресора під час шоу на телеканалі країни-агресора став заслуженим артистом України.


Володя З. мислить, як на мене, досить дивно, бо живе в якійсь своїй “державі-повії”, і навіть посідає в ній головну виборчу посаду, і тому ця нагорода вилядає навіть органічно. Тренд такий нині у країні, яка воює з російським загарбником: синдром меншовартості частини української “аліти”.

Мене дивує інше. На хіба яскравим і неповторним представникам шоу-бізу ці нафталінові звання від держави? Їхні “звання” – ротації, закачки, продажі артистів, аншлагові тури, “золоті кнопки” YouTube, заслужені статуетки на YUNA та M1 Awards, мільйони підписників у соцмережах, і головне мірило – чесно зароблені гонорари (“кеш-бабулєс”, як співає Андрій Хливнюк).


“Тепер я маю право бути похованою на Байковому цвинтарі – якось пожартувала Наталка Могилевська, коли Кузьма спитав її – “на чорта тобі, улюблениці публіки, це совкове звання – “народна артистка України?”.

Коли ви чуєте, що хтось з шоу-бізнесу раптом отримує звання, знайте: мова, скоріш за все, йде про можливість бути похованим на престижному кладовищі


Дай бог їм усім 100 років жити та творити

Igor Kondratiuk. Джерело

Друзі, Вам подобається ця стаття?

error: Вміст захищено !!