Громадськість вимагає, щоб Мураєвим зайнялася СБУ, а на його канал «Наш» були накладені санкції РНБОЯк інформує Replyua.net, блогер і політолог Андрій Смолій пише у себе в Facebook, Мураєвим давно повинна займатися Служба безпеки України і правоохоронні органи.

Чим цей представник московських сил в Україні відрізняється від Медведчука? Нічим. Чим його канал «Наш» відрізняється від прокремлівських телеканалів Медведчука – нічим взагалі. Але РНБО чомусь не вводить санкції проти цих суб’єктів.

Політолог зазначив, вчора на «Україні 24» Мураєв назвав війну «конфліктом», а Росія нібито взагалі не несе ні за що відповідальності. Знову прозвучали фрази про «особливий статус», про «поваленому незаконно Януковичі», про «внутрішнім проблемах, створених в 2014 році».

Після цього у Мураєва був конфлікт з журналістом Юрієм Бутусовим, а поза ефіром Мураєв взагалі почав загрожувати Бутусову. Заявив: «Ця мій канал. Ще раз таке зробиш, я тебе … Якщо це був би не мій телеканал, я б з тобою розібрався».


Політолог зазначає, ось ми і маємо ситуацію, коли відвертий прихильник «руського міра», людина, яка кожен день просуває кремлівські наративи вже прямо загрожує журналістам і знущається з України. Відверто пропагує тут «особливий статус» і заперечує, що РФ є стороною у війні на сході країни. «Тут абсолютно підтримую Юрія, який звернувся в СБУ і МВС про поведінку цього« політика ».

Також варто давно розібратися і СБУ, і РНБО з каналом «Наш», який пропагує кремлівську риторику не гірше каналів Медведчука. Якщо реакції не буде, а у мене в цьому великі сумніви, то значить, що влада Зеленського потурає таким персонажам, які діють в інтересах Кремля », – написав Смолій.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!