Генерал Міллі пояснив російському «колезі», що чекає Росію в разі наступу на УкраїнуЄвропейське командування збройних сил США підняло статус своєї бойової готовності до найвищого рівня після відновлення боїв в Донецькій області на сході України і після того як російські війська почали нарощувати військову техніку вздовж кордону.

Як інформує Replyua.net, про це у себе в Facebook пише блогер Ігор Айзенберг.

Блогер зазначив, те, що відбувається на фронті, і концентрація російських військ на кордоні з Україною знаходиться в зоні постійної уваги вищого політичного і військового керівництва США. Надія росіян на те, що Вашингтону зараз не до України — дуже і дуже примарна.

За словами блогера, серед всіх офіційних повідомлень США особливо варто виділити короткий, останнє, про дзвінок генерала Міллі чолі російського генштабу Герасимову. Тому що, очевидно, генерал Міллі пояснив російському «колезі», що чекає Росію в разі наступуна Україну або ж військової провокації, яку явно готує Кремль.


Ігор Айзенберг зазначає, США підтримували, підтримують і будуть підтримувати Україну. І мова йде не тільки про фінансову допомогу, а й про військову. Тому сам на сам з російською агресією України не залишать.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!