Ердоган підтвердив, що Туреччина допоможе Україні забезпечити спокійну і безпечну ситуацію в Чорному моріЯк інформує Replyua.net, політолог, історик Олександр Палій пише у себе в Facebook, закінчилися переговори між президентом Володомр Зеленським і президентом Туреччини Президент Туреччини Реджепом Ердоганом.

Судячи з того, що після переговорів заявив після переговорів Ердоган – без підтримки турків в протистоянні з Росією ми точно не залишимося.

Олександр Палій зазначає, перший меседж Ердогана – Україна і Туреччина поглиблять стратегічне партнерство. Другий меседж – Туреччина націлена забезпечувати тихий та спокійний ситуацію в Чорному морі.

Тут лідер турків сказав без деталей, але припускаючи можна сказати, що, можливо, це означає допуск кораблів НАТО в Чорне море по конвенції Монтре, а можливо і ще щось. У будь-якому випадку, незабаром ситуація проясниться.


Політолог додав, третій меседж – Туреччина продовжить співпрацю з Україною в області ВПК. Це взагалі супер. Розпочато ця співпраця була при президенті Петра Порошенка, тому настала глибока пауза і ось тепер така заява Ердогана свідчить про те, що співпраця знову буде відновлено.

Четвертий меседж – Туреччина візьме участь у засіданні «Кримської платформи» влітку цього року. Непогано для початку. Тепер залишилося перейти від заяв до конкретних кроків і дій.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!