Експерт: на друге місце по довірі вирвалася ТимошенкоЯк інформує Replyua.net, політичний експерт Тарас Загородній пише у себе в Facebook, як показує останній опитування групи «Рейтинг», в лідерах всі ті ж, хоча цифри трохи і помінялися. Зеленський і раніше займає першу сходинку в 45% довіри до політиків.

А ось що стосується влади в цілому і куди вона рухає країну, то 68% вважають, що країна рухається не туди, куди хотілося б. І цей відсоток зростає і далі. Це в основному молодь, яка живе на заході країни і в Києві, прихильники «Слуг» і «Голосу». В цілому картина далека від оптимістичної і більш ранні позиції при такому розкладі влади і спрямованості рішень, «Слуги» і сам Зеленський повернути колишні рейтинги вже не зможуть.

За словами експерта, на другому місці по довірі Юлія Тимошенко. Вона має 30% довіри і на хвилі створених владою проблем і її варіантів рішень, Тимошенко може ще наростити свій рейтинг. Вона піднімає питання, які хвилюють людей в першу чергу середнього класу і малозабезпечених. А таких більшість. Це ціна на газ і її вимога ліквідувати Нафтогаз, як «ракову пухлину» на тілі тарифоутворення, а також можливість зниження ціни на газ.

Також на її боці сільське населення, оскільки вона яро виступає проти зняття обмежень на продаж землі. На третій позиції Порошенко. У нього 25%. Він досить активний, показує активність по боротьбі з пандемією і критикує владу за деякими політичних питань.


Правда його тягне вниз антирейтинг і він нещодавно був у владі, а у нас готові прощати недоліки і бачити досягнення тільки з часом. На четвертій сходинці у нас Бойко з 23%. Тут все відносно в тій же площині і такий же активності. У нього стабільний електорат, що не зрушать навіть при вкиданні компроматів на лідерів цієї політсили. А ось замикає п’ятірку лідерів рейтингу Саакашвілі. У нього 23% довіри (як і у Бойка), тільки антирейтинг вище на 2%.

«Як кажуть« осінь – пора революційна », але з огляду на ситуацію, пристрасті почали розпалюватися у нас ще взимку, як і протестні настрої. Масла у вогонь підливає ситуація з коронавірусів і провальною вакцинацією, нездатність влади управляти процесами.


Поки перейшли на рівень «винні всі». Потрібен кризовий менеджер, який зможе приборкати весь негатив. А поки, як казав один з наших політичних класиків, «маємо, що маємо», – написав Загородній.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!