Екс-командир 27 реактивної артилерійської бригади Ісмаїлов: хочу чути відповідь від президента, чому зривається оборонний наказ?Принцип, який сьогодні сповідує керівництво держави – це перевага противника в точності, часу і швидкості. Ми вже не будемо виконувати завдання, викладати на гектар площі по тисячі боєприпасів. У нас такої можливості і необхідності просто немає. Ефективність падає, адже на вогневій позиції підрозділу можуть знаходитися не більше, ніж 5 хвилин. Про це під час брифінгу в «Інтерфакс-Україна» розповів полковник, екс-командир двадцять сьомий реактивної артилерійської бригади Валерій Ісмаїлов.

Він зазначив, виникає питання швидкості і точності вітчизняних ракетних комплексів типу «Вільха-М», «Вільха-Р» та РК-360МЦ «Нептун», чому на сьогоднішній день ці ракетні комплекси не в пріоритеті?

За словами Ісмаїлова, є аналогічні зразки озброєння у наших супротивників, виникає питання: чому свідомо в 2019 році 42% невиконання оборонного замовлення, в цьому році також оборонне замовлення не виконано, а в наступному році ще і зменшується бюджет на збройні сили України. «Я хочу почути відповідь на ці питання від президента, чому так відбувається?», – резюмував Валерій Ісмаїлов.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!