Екологи б’ють на сполох: Білл Гейтс задумав катастрофу на ЗемліАмериканський мільярдер Білл Гейтс готується до атаки на Сонце, щоб врятувати планету від глобального потепління.

Як передає Replyua.net, засновник Microsoft заявив, що для зниження темпів глобального потепління необхідно зменшити сонячне випромінювання. У найближчі плани мільярдера входять розпорошення в стратосфері мільйонів тонн крейдяного пилу.

Як вважає Гейтс, крейдяні хмари здатні відображати велику частину сонячного світла і блокувати тепло, яке шкодить Землі. Через кілька місяців мільярдер разом з іншими спонсорами здійснить пробний запуск аеростата, який розпорошить над Арктикою близько 2 кг крейди.

Після цього команда вчених планує вивчити вплив крейдяного сліду на атмосферу і клімат. Вартість всієї місії складе близько 3 млрд доларів. Однак більшість вчених з різних країн скептично поставилися до такої ініціативи. Згідно їх думку, проект Білла Гейтса може привести до катастрофічних наслідків для планети.


Вони вважають, що подібні технології застосовуються тільки в самих крайніх випадках, якщо раптом один з найбільших регіонів планети виявиться непридатним для життя людей і тварин. Нагадаємо, що Білл Гейтс витрачає мільярди доларів на уповільнення процесів глобального потепління.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!