Друга спроба Москви: суд знову зобов’язав ГБР відкрито на Порошенко справу за ТомосЯк інформує Replyua.net, блогер Віктор Павлов пише у себе в Facebook, на цьому тижні в ЗМІ дуже мало уваги було присвячено новини про те, що Шевченківський районний суд Києва своїм рішенням зобов’язав ГБР відновити кримінальне провадження за фактом «розпалювання міжконфесійної ворожнечі» п’ятим президентом Порошенко.

Справа стосовно Порошенко про надання Українській Церкві Томосу відкрили ще в кінці 2019 року формально за заявою віруючих Київського Патріархату. Однак пізніше депутат медведчуківською партії Добкін зізнався, що це справа завели саме за його заявою.

Блогер зазначає, справа за Томос – цілком в інтересах Росії, яка всіма правдами і неправдами протидіяла створенню Православної Церкви України. Бажання помститися Порошенко зачіпає почуття мільйонів віруючих. У ГБР замахнулися на п’ятого президента, а вдарили Православну Церкву України. Створення ПЦУ НЕ розкололо, а, навпаки, об’єднало православних віруючих.

В результаті в одну злилися дві церкви УПЦ КП і УАПЦ і більше тисячі громад перейшли з УПЦ МП. Тому за допомогу в отриманні Томосу Порошенко треба нагородити, а не карати.


Віктор Павлов зазначає, то, що кримінальне провадження порушено за заявою Михайла Добкіна, який в житті не може говорити без матюків, красномовно показує політичну упередженість і інтереси Москви. Відновлення кримінальної справи можна розглядати як продовження тренда на посилення впливу московського православ’я в оточенні Зеленського.

Варто нагадати, що на днях на прохання РПЦ в Україні президент зняв санкції з братів Ананьєва, які є відомими спонсорами РПЦ.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!