«До державного перевороту зарплата була вищою, ніж в Росії»: Азаров прокоментував рішення влади про зниження пенсіїРеалії нової України такі, що слуги народу вирішили зменшити жебрацьку пенсію. Зниження розмірів пенсії буде пов’язано з демографічною ситуацією.

Як передає Replyua.net, про це на своїй сторінці в Facebook написав колишній глава уряду Микола Азаров. Він підкреслив, що пенсійна система зможе функціонувати лише в тому випадку, якщо внесків до фонду платять в два рази більше громадян, ніж отримують пенсії.

Зараз в Пенсійний фонд йдуть внески від 13 млн працюючих українців, однак пенсіонерів в нашій країні більше 11 млн. Політик зазначив, що недавно Денис Шмигаль і зовсім заявив, що пенсії можуть скасувати, і через 15 років держава не зможе їх виплачувати.

«При цьому нагадаю, що до державного перевороту був період, коли у нас середня заробітна плата була вищою, ніж в Росії, і середня пенсія була вищою, ніж в Росії. І цей період був зовсім недавно, сім або вісім років тому всього-на-всього », — нагадує колишній глава уряду.


Також він додав, що зараз Україна стала найбідніший країною Європи, хоча ще зовсім недавно ними були Албанія і Молдова. Крім того, смертність в Україні в два з половиною рази перевищує народжуваність, а після Майдану ці показники збільшилися на 155000 осіб на рік.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!