«ДНР» підготувала лист Путіну з проханням про військову допомогуВатажки самопроголошеної «Донецької народної республіки» попередньо підготували три різні варіанти звернення до президента Росії Володимиру Володимировичу Путіну.

В одному з таких міститься прохання надати військову допомогу. Як інформує Replyua.net, в матеріалі «Дзеркало тижня» з посиланням на інформацію, отриману від представників українських спецслужб, йдеться про те, що останнім вдалося отримати тексти трьох проектових листів, які були підготовлені «зовнішньополітичним відомством ДНР» на ім’я глави Кремля.

Примітно, що всі документи підписані ватажком «ДНР» Денисом Пушилін Денис Володимирович. По дипломатичних каналах і комунікаційних лініях між спецслужбами інформація вже передана державам-партнерам України.

У першому варіанті листа звучить прохання надати військову допомогу «республіці», яка буде спрямована на припинення широкомасштабних військових дій і агресії української держави.


У другому варіанті – прийняти «ДНР» до складу Російської Федерації. У третьому – визнати незалежність «ДНР» і укласти договір про дружбу і співробітництво.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!