«Демократи задумали багато злочинів»: Вассерман заявив про нерозсудливість БайденаВідомий публіцист і політолог Анатолій Вассерман вважає, що за президентства Джо Байдена США зроблять безліч злочинів.

Як передає Replyua.net з посиланням на РІА Новини, Вассерман нагадав, як більше 20 американських організацій закликали президента припинити безрозсудну риторику щодо Росії і приступити до переговорів з Путіним.

Як підкреслив публіцист, Байдена призначали президентом не для цього. «Боюся, що нічого не допоможе, не для того Байдена призначали президентом, щоб він поводився розумно. Якби хотіли, щоб поводився розумно, призначили б людини ще не знайомого з хворобою Альцгеймера. А то, що його призначили президентом, а не обрали, видно неозброєним оком », — вважає Вассерман.

За його словами, під час голосування і підрахунку голосів після виборів прихильники демократів вели себе так, що сумнівів не викликала масова фальсифікація. Більш того, публіцист зазначив, що демократи навіть не соромляться власних злочинів і впевнені, що з них нічого не запитають.


Наприкінці своєї промови публіцист додав, що спочатку для ролі президента був обраний людина свідомо божевільний, і Демократична партія наробить ще багато такого, що можна вважати злочинами.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!