Чорновіл: після ганьби з «Буковелем» та страшного спалаху захворюваності та смертності від Ковіда не розумію жителів Івано-ФранківщиниЯк інформує Replyua.net, популярний український блогер і політолог Тарас Чорновіл пише у себе в Facebook, стає неприємно, коли дивишся на екзит-пол по Івано-Франківщині, де йде підрахунок голосів поле закриття виборчих дільниць після довиборів у Верховну Раду.

Навіть, якщо враховувати, що розрив між Шевченком і Кошулинський на межі статистичної похибки і перемога може вислизнути з рук місцевого олігарха і прислужника Коломойського – все ж, шокують цифри. Це абсолютно ганебна ситуація. Хоча і цілком прогнозована.

Ми вже отримали результат виборів 25 жовтня, де по області «За майбутнє» тріумфувала. Але тоді ще не було ганьби з «Буковелем» та страшної спалаху захворюваності та смертності від Ковіда. Зараз цей результат огидний десятикратно.

Політолог зазначає, головний аргумент – Шевченко – «міцний господарник» теж сильно засмучує. Адже саме з такими «аргументами» виходять на фініш представники «ОТЗЖ» та інші проросійські кандидати на сході. І такі тези дуже ефективно працювали серед виборців Януковича.


Чорновіл зазначив, що стосується Кошулинського і «Свободи», то сама «Свобода» вже показала безліч разів себе з найгіршого боку.

І в Надвірнянському окрузі вони цілком могли підігравати не своєму кандидату, а олігархічному прихвоснів. Але Кошулинський один з небагатьох, хто там заслуговує певну повагу, хоча і не без побоювань.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!