«Будуть мочити вагнерівців і асадітів»: США набридло терпіти. Вашингтон перекидає в Сирію системи ПРО «Вартовий» і бронемашини BradleyНа території Сирійської Арабської Республіки продовжує спостерігатися досить складна військова обстановка. У ситуацію, мабуть, вирішили конкретно втрутитися Сполучені Штати Америки. Відомо, що в північно-східній частині Сирії буде посилена угруповання американський військ. Більш детально про це повідомляє прес-секретар Центрального командування Збройних сил США полковник Білл Урбан. Слова військового були опубліковані агентством «Анадолу».

Згідно з даними Урбана, наказ щодо перекидання бойової техніки на «гарячий» ділянку вже був відданий. Туди будуть відправлені системи ПРО «Вартовий», які забезпечать повітряне патрулювання, а також бронемашина Bradley. В даний час ще невідомо, про яку кількість військової техніки йде мова. Військовий уточнив, що додаткова техніка забезпечить безпеку сил антіасадовской коаліції в небезпечному регіоні.

Примітно, що протягом останнього часу в Сирії вельми почастішали конфлікти між військовими Росії та Сполучених Штатів Америки. Під час одного з останніх інцидентів сталася дорожньо-транспортна пригода, в якій постраждали кілька військових США.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!