«Буде Карабах-2?»: Ердоган прокоментував ситуацію із загостренням на ДонбасіТурецький лідер Реджеп Тайіп Ердоган заявив, що ситуацію на території Донбасу потрібно вирішувати мирним шляхом.

Він зазначив про готовність надавати будь-яку підтримку з даного питання. Більш докладно про це він заявив під час спільного брифінгу з українським лідером Володимиром Зеленським.

Як вдалося з’ясувати кореспондентам Replyua.net, турецький лідер зазначив: «Ситуацію на території Луганської та Донецької областей потрібно вирішувати за допомогою мирного шляху в рамках міжнародного законодавства.

Ми б хотіли, щоб була знижена напружена обстановка на Сході України, і в рамках угод, досягнутих в Мінську, було встановлено перемир’я. Туреччина готова надавати будь-яку підтримку з даного питання ».


Варто також нагадати, що днем ​​український лідер Володимир Зеленський почав робочий візит до Туреччини. Під час візиту відбулося підписання цілої низки двосторонніх угод.

Нагадаємо, раніше ми вже писали про те, що в результаті зустрічі двох президентів сторони підписали спільну декларацію Дев’ятого засідання Стратегічної ради високого рівня між Україною і Туреччиною.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!