Бородай пригрозив Україні перекиданням російських «добровольців» і припиненням існування нашої країниОдин з колишніх ватажків незаконних збройних формувань Донбасу, екс-радник ліквідованого Захарченко Олександр Бородай, який зараз є головою так званого «Союзу добровольців Донбасу», заявив,

що російські добровольці готуються до відправки на південний схід України, якщо там почнуться повномасштабні бойові дії, про що пише Replyua.net з посиланням на URA.RU.

Так, найманець заявив: «У разі серйозного конфлікту на Донбасі, в разі настання Збройних сил України обов’язково прийдуть російські добровольці. Ми готуємося до цього ». Згідно з його словами, як тільки українська армія почне атаку на самопроголошені республіки, всі боєздатні члени «Союзу» негайно «перемістяться на Донбас».

В цей же час ніяких подробиць про те, яким чином СДД готується до можливого настання Збройних сил України, Олександр Бородай не привів. Він також відмовився відповідати на питання про те, яка кількість добровольців готове відправитися в самопроголошені Луганської та Донецької «народні республіки».


Бородай попередив, що в разі, якщо в конфлікт таки доведеться вступити безпосередньо Росії, то українська держава може припинити своє існування.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!