Бобиренко: Зеленський нарешті потужно взявся за олігархів, тепер ніхто не уникне відповідальностіЯк інформує Replyua.net, політолог Віктор Бобиренко пише у себе в Facebook, соцмережі не перестають обговорювати як влада продовжує тиснути на Медведчука, прогавив з уваги вчорашнє рішення РНБО, яке було спрямоване проти олігарха Ахметова. Секретар РНБО Данилов озвучив, що РНБО доручила СБУ досліджувати зраду депутатів при голосуванні Харківських угод.

Що з цього може бути? Ахметова, Палиці і іншим фігурантам справи – з Офісу Зеленського прийшло попередження, що це понти для приїжджих (для посольств, наприклад), не переживайте, політика, рейтинги. Депутати за голосування не відповідають. Не беріть до серця. Приїжджих тут же попередили, що взялися за олігархат міцно і буде тотальна зачистка. Тут же після цього заміряють рейтинги і видадуть в білий світ правду про перемогу.

Політолог зазначає, є ще одна цікава деталь – ось-ось вийде фільм про «вагнеровца». І, якщо в Офісі президента є інсайд, що там прямим текстом скаже: в Офісі – зрада. Президент в темі. Кремлю інформацію скинули – союзників підставили. А це – фактично може розпочати новий Майдан. Тому це – гра на випередження. Типу: тримай злодія. Тобто, Офіс президента кричить після фільму – брехня – ми не зрадники – ми тут самі більше всіх крамолу куримо.

Є й третя версія – країна під зовнішнім управлінням. Хмари згущуються. Шмигаль прийшов і каже – всьому кінець. А тут таємно подзвонили Зеленському відразу все: Крісталіна Георгієва (МВФ), Меркель, Байден і кажуть – відмовляйся від світу, йди на конфронтацію з Путіним і олігархами. Забудь про дружбу братніх народів України і Росії, а за це буде тобі багато грошей.


Бобибренко пише, четверта версія нереалістична – Володимир Олександрович формувався у патріотичному середовищі. Виріс патріотом. В молодості важко наймитував на олігархів. Скипіла в ньому ненависть. Два роки – він говорив про мир, підтакував олігархам, щоб підготуватися, а тепер з усією пролетарською ненавистю – «Давайте бити зрадників і буржуїв!».


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!