Блогер: за 25 років в політиці стільки горя і страждань в кожну українську родину не приніс жоден український політикПопулярний український блогер Сергій Марченко пише на своїй сторінці в Facebook, Юлія Володимирівна Тимошенко — не жінка. Вона політик.

Найбільш цинічний, брехливий, невірний і безпринципний за всю історію української політики. У порівнянні з нею Володимир Зеленський — чисте і невинне дитя, яке хоч і краде наші гроші, але може ще виправитися через 10 років колонії. Тимошенко не виправиться ніколи.

Блогер зазначає, це саме Тимошенко за гроші, і щоб підставити Ющенко, уклала кабальний газовий договір з Путіним, за яким Україна десять років купувала газ за найвищою в Європі ціною. Це вона кинула Ющенко і повернула в велику політику Януковича.

І коли ви говорите, що перший Майдан не досяг своєї мети, то ось завдяки кому — завдяки Тимошенко. За великим рахунком, другий Майдан, розстріляна Небесна Сотня, втрачені території і тисячі вбитих солдатів і мирних жителів — наслідок тієї давньої зради Тимошенко.


«Коли сьогодні чистенькі люди в білих пальто наввипередки змагаються в людяності і гуманізм зі старою політичною шмар * й, давно втративши людську подобу, я хочу запитати, навіщо? Навіщо ставити в один ряд з жінками це істота, яка за 25 років в політиці принесло стільки горя і страждань в кожну українську сім’ю? », — задається питанням блогер.


error: Вміст захищено !!