Блогер: єдиний шанс дрібного, переляканого, мстивого Путіна — напасти на такого ж боягуза, як і сам вінЯк інформує Replyua.net, блогер Сергій Марченко пише у себе в Facebook, Путін — справжнісінький боягуз. Не великий полководець, не великий тиран, не страшний деспот, а саме боягуз — невеликий, мстивий.

Якби Олександр Македонський мав ресурси Путіна, його імперія покрила б всю Євразію, як бик вівцю. Але Путін — НЕ Македонський. Путін — боягуз. І тому з завойованих територій у нього тільки Крим і уламок Донбасу.

Блогер зазначає, єдиний шанс дрібного, переляканого, мстивого Путіна — напасти на такого ж боягуза, як і сам він. Володимир Зеленський пішов від призову. Втік від аналізів на наркотики. Пішов від відповідальності за боротьбу з коронавірусів, переклавши її на місцеву владу. Ідеальна мішень.

Сергій Марченко відзначає, хто б що не говорив, загроза військового вторгнення реальна. Трус проти боягуза — не найкраща для нас партія. Але, завдяки героїзму добровольців, жертовності волонтерів та небайдужих, зваженій політиці попередньої влади у нас є армія, здатна зупинити окупантів, а ще Штати.


Справжні Штати Байдена, яким не все одно і які можуть дати хороший відсіч. Все, що можуть зараз зробити звичайні громадяни — виконувати свою роботу якнайкраще і робити свою країну сильнішою. Путін хоче, щоб ми боялися. Не треба боятися. Треба працювати. І тоді Путін буде боятися нас.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!