Бірюков: у нас невиразна людина в президентському кріслі, але порівнювати армію на початку 2014 року з армією 2021 року — не вартоЯк інформує Replyua.net, блогер, волонтер Юрій Бірюков пише у себе в Facebook, градуси наростають, ситуацію нагнітають, повідомлення сипляться: РФ, війська, вторгнення, дзвінки, війна.

Бірюков зазначає, по-перше, нічого нового. Ось зовсім нічого нового, немає нічого «безпрецедентного». І раніше таке було, було і гірше. І дзвінки міністрів один одному були, і дзвінки президентів. Можна згадати хоча б те, що одну зі спроб повномасштабного загострення ситуації в кінці 2014 року зупинили за кілька годин до часу Х.

Якраз ось дзвінками і консультаціями. Так що, нічого нового. По-друге, нічого нового. Слабка влада, як в кінці 2013-початку 2014, внутрішні загострення. Все це вже було. «Росія, як боягузлива дворова шавка, завжди вичікує момент слабкості, а у нас тут ось уже два роки ця слабкість на Банковій в кріслі президента, так уже склалося», — написав Бірюков.

Волонтер зазначає, є і третій момент — не потрібно тільки в ЗСУ починати сумніватися. Так, відтік кадрів. Так, зірвані закупівлі держоборонзамовлення.


Так, невиразна людина в президентському кріслі, але порівнювати армію на початку 2014 року з армією 2021 року — не варто. Запас міцності, закладений в 2014-2019 — все ще запас міцності.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!