«Без ультиматуму і умов»: Поклонська пояснила Кравчуку, чому Україна повинна подавати воду в КримКиїв не має ніякого права висувати умови щодо відновлення подачі води в Крим, оскільки Північно-Кримський канал і річка Дніпро не є приватною власністю України.

Як передає Replyua.net з посиланням на РІА Новини, така заява пролунала від депутата Держдуми Наталі Поклонскої.

Вона відреагувала на недавню заяву колишнього президента України Леоніда Кравчука про те, що Київ може відновити подачу води на півострів, але лише в тому випадку, якщо в Криму дійсно почнеться гуманітарна катастрофа. Також Кравчук наголошував, що перед відновленням подачі води повинні відбутися переговори.

«Україна зобов’язана відновити подачу води до Криму без всяких умов і ультиматумів, так як річка Дніпро і Північно-Кримський канал, побудований ще за радянських часів, не є приватною власністю київської влади. Переконана, що потрібно вести переговори по відновленню подачі води до Криму », – зазначила Поклонська.


Якщо Київ відновить подачу води, то, як вона вважає, це буде серйозний крок хоч до якогось діалогу між країнами.

Нагадаємо, що раніше інший депутат Держдуми від Криму Михайло Шеремет заявив, що свого часу Україна могла укласти вигідний договір з Росією і продавати воду півострову, але упустила такий шанс.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!