Береза: поки такі моральні виродки там будуть — «слуги» залишаються для мене «моносбродом», а патріотизм Зеленського під питаннямЯк інформує Replyua.net, український блогер, нардеп 8-го скликання Верховної Ради Борислав Береза ​​пише у себе в Facebook, в «Слуг народу» є чимало людей, які фактично і роблять цю фракцію «моносбродом». Однією з яскравих зірок такого наброду є депутат від Запоріжжя Євген Шевченко.

Раніше про нього мало хто знав, хіба що, як про дрібне рішалово і фунті. Деякі ресурси пишуть про його робочої кар’єрі так: «Працював електриком в колгоспі. Потім Шевченко обіймав керівні посади в компаніях «Eurocape New Energy», «ECE Projektmanagement GmbH», «Агросталь» ». Як колгоспний електрик зробив таку кар’єру? Як «фунт», який керівник лише номінально.

За словами нардепа, крутись в бізнесі Шевченко швидко зрозумів, що треба влитися в політику і почав балотуватися в ВР. До 2019 року у нього обратися не виходило. І через це він дуже сумувати. Але з приходом Зеленського життя Шевченко вдалася.

Його вибрали в компанії з насильником Іванісовим, з «анал-табу» Яременко, з любителем красти 4 пляшки пива і бути спійманим НАБУ на корупції Юрченко, з експертом по путчу Богуцької і з іншим «моносбродом». Але і тут він зміг швидко виділитися на тлі всього цього шлаку.


Він першим з «слуг» поперся на російські ЗМІ і взяв участь в форматі включення з Києва в пропагандистському шоу «Велика гра» на російському Першому каналі. А там дискутуючи з ватажком донецьких бойовиків Пушилін. Заявив ті ж тези, що і регулярно озвучує ОТЗЖ. І це допомагає зрозуміти, хто його проштовхнув на російське телебачення.

Борислав Береза ​​розповідає, цікаво, що на цьому Шевченко не заспокоївся. Він регулярно влипає в скандали, в основному через свою тупость і примітивность. То він послав парламентського фотографа і погрожував йому. То він Лукашенка з перемогою на виборах привітав ще до оголошення даних ЦВК Білорусі, то матірно обклав опонентів білоруського диктатора, то підстрибом помчав на збіговисько того ж Лукашенка.


Загалом, типовий «совок» і холуй. Куди йому сказали туди і біжить, що сказали говорити, то і ляпає. Але він член фракції президента. Член його команди. «Коли хтось мене запитують про те реальний чи патріотизм у Зеленського або це лише для публіки, то я нагадую запитувачам про те, які яскраві проросійські животинки у фракції у президента. І поки такі моральні виродки там будуть — «слуги» залишаються для мене «моносбродом», а патріотизм Зеленського під питанням », — резюмував Береза.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!