Bayraktar Akinci з українським двигуном знищив російський «Панцир»: в Туреччині оприлюднили відеоСистема протиповітряної оборони Російської Федерації «Панцир» була ліквідована ударом турецького безпілотного літального апарату Bayraktar Akinci в анімаційному ролику від компанії-виробника.

Як інформує Replyua.net з посиланням на «Цензор», відео від компанії -виробника безпілотників AKINCI був оприлюднений після того, як в Російській Федерації опублікували в рекламі безпілотників-камікадзе Lancet анімацію, в якій був знищений Bayraktar TB2.

Як відомо, безпілотний літальний апарат Bayraktar Akinci – це турецька висотний дальній безпілотний літальний апарат (БПЛА) виробництва турецької компанії Baykar Makina.

В даний час ця модель БПЛА оснащується українським двигуном. Зараз проводяться випробування третього прототипу безпілотників «Акінджі».


Нагадаємо, раніше вже повідомлялося, що пропагандисти Російської Федерації розповіли про нові ударних Дронь російського виробництва і показали їх застосування в бойових умовах.

Відео знищення російської системи протиповітряної оборони «Панцир» турецьким БПЛА з українським двигуном ви можете подивитися по ЗАСЛАННІ.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!